Producenci

Feliway Friends wkład

FEROMONY
83.5
PLN
Feliway Friends wkład
out_of_stock
Dostępność:
brak towaru
Cena: 83,50 zł
Cena netto: 83,50 zł
szt.
Ocena:
(Ilość ocen: 0)
Kod produktu:

DF21-567A9

Producent:
Ceva

Feliway Friends wkład do dyfuzoru na 30 dni 48 ml

 
 
Koty rozwinęły się jako samotni myśliwi, co oznacza, że mogą postrzegać obecność innych kotów jako potencjalnego zagrożenia dla swoich zasobów. Agresja między kotami w domu jest wspólnym problemem dla właścicieli kotów, a znaki mogą być oczywiste (walka, syczenie, warczenie i inne). FELIWAY® FRIENDS to syntetyczna kopia feromonu, produkowanego naturalnie przez matkę po urodzeniu jej kociąt. Ten feromon pomaga kotom czuć się bezpiecznie i promować więź między nimi a matką. 

FELIWAY® FRIENDS jest klinicznie udowodnione, że przyczynia się do zmniejszenia napięć i konfliktów między kotami w domach wielorodzinnych. Wystarczy podłączyć 30-dniowy dyfuzor, w którym Twój kot spędza najwięcej czasu i zobacz różnicę!. 

 

 

Sposób użycia

  1. zdjąć nakrętkę
  2. nakręcić dyfuzor na flakon (do lekkiego oporu)
  3. włączyć urządzenie do gniazdka. Przekręcić białą wtyczką tak aby knot znajdował się na górze

 

Włączyć FELIWAY dyfuzor w pomieszczeniu, gdzie koty przebywają najczęściej. Jeden flakon wystarcza na okres około czterech tygodni i przez ten czas powinien być włączony. Nie można oczekiwać efektów działania jeżeli dyfuzor jest włączany od czasu do czasu. Długość stosowania zależy od indywidualnych przypadków, tak więc prosimy skonsultować się ze swoim lekarzem weterynarii. Jeden dyfuzor jest odpowiedni na powierzchnię około 50-70 m2. Po użyciu, na dnie flakonu zawsze pozostaje pewna ilość płynu, tak więc po 4 lub najpóźniej 6 tygodniach radzimy usunąć wkład lub wymienić go na nowy. W przypadku większych powierzchni, umieścić dodatkowy dyfuzor w innym pomieszczeniu.

Może być stosowany równolegle z ziołami jak i tradycyjnymi lekami

Opakowanie: Flakon z roztworem 48ml

Produkty powiązane

Feliway Friends zestaw Feliway Friends zestaw

Agresja między kotami w domu jest wspólnym problemem dla właścicieli kotów. FELIWAY® FRIENDS to syntetyczna kopia feromonu, produkowanego naturalnie przez matkę po urodzeniu jej kociąt. Ten feromon pomaga kotom czuć się bezpiecznie i promować więź w stadzie.

Opakowanie: wkład + dyfuzor

Cena: 115,00 zł

Feliway Dyfuzor z wkładem Feliway Dyfuzor z wkładem

FELIWAY dyfuzor imituje feromony policzkowe kota wywołując stan dobrego samopoczucia i uspokojenia nawet podczas stresujących sytuacji lub zmiany otoczenia. Zapach nie jest wyczuwalny przez ludzi, a kotu pomaga czuć się dobrze i komfortowo.

Opakowanie: dyfuzor + wkład 48ml

Cena: 103,00 zł

Feliway wkład Feliway wkład

FELIWAY dyfuzor imituje feromony policzkowe kota wywołując stan dobrego samopoczucia i uspokojenia nawet podczas stresujących sytuacji lub zmiany otoczenia. Zapach nie jest wyczuwalny przez ludzi, a kotu pomaga czuć się dobrze i komfortowo.

Opakowanie: wkład 48ml

Cena: 79,50 zł

Feliway spray F3 Feliway spray F3

FELIWAY Spray F3 jest doskonały rozwiązaniem dla kotów, które boją się podróżowania w klatkach. Wystarczy spryskać klatkę kota lub dywanik znajdujący się w środku i zwierzę zacznie czuć się komfortowo podczas podróży.

Opakowanie: 60ml

Cena: 63,00 zł

Feliscratch by Feliway 9 x 5ml Feliscratch by Feliway 9 x 5ml

FELISCRATCH BY FELIWAY 9 X 5 ML to syntetyczny feromon zachęcający kota do drapania przeznaczonych do tego powierzchni np: drapaków, ułatwia przyzwyczajanie do nowych akcesoriów, zapobiega drapaniu niepożądanych miejsc.

Opakowanie: 9 x 5ml

Cena: 73,00 zł

Opinie o produkcie (0)

* - Pole wymagane
Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Click Shop | Hosting home.pl